Competitiepoule

Najaarscompetitie 2020

DAMES EREDIVISIE

Nr. Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechters
10102   12-09-2020 (za)   15:00   Scylla 1 - Dozy Den Helder/Noor 1 Scylla A - Vally Karagantcheff
10101   19-09-2020 (za)   14:00   Tanaka 1 - Vriendenschaar 1 Tanaka - Albert Rooijmans
10103   20-09-2020 (zo)   14:00   AnytimeFitness/Westa 1 - DHC 1 Jos van den Berg - Karl Brentjes
10104   20-09-2020 (zo)   14:00   VTV (N) 1 - FysioScheepje/SKF 1 Judit Csontos - Thijs van Veen
10106   26-09-2020 (za)   14:00   DHC 1 - Scylla 1 Pieter van der Hammen - Ming Fai Chu
10107   26-09-2020 (za)   15:00   FysioScheepje/SKF 1 - Tanaka 1 SKF - Michel Ebben
10105   26-09-2020 (za)   17:00   Vriendenschaar 1 - VTV (N) 1 Vriendenschaar - Freddy van Oostenbrugge
10108   27-09-2020 (zo)   14:00   Dozy Den Helder/Noor 1 - AnytimeFitness/Westa 1 Dozy den Helder Noordkop - Jan-Jaap Troost
10111   03-10-2020 (za)   15:00   FysioScheepje/SKF 1 - DHC 1 SKF - Jos van den Berg
10110   04-10-2020 (zo)   14:00   AnytimeFitness/Westa 1 - Vriendenschaar 1 Jacques Teunissen - Ina Wiekart-Jager
10112   04-10-2020 (zo)   14:00   VTV (N) 1 - Dozy Den Helder/Noor 1 Thijs van Veen - Ina van Selling-Heideveld
10119   11-10-2020 (zo)   13:00   Scylla 1 - AnytimeFitness/Westa 1 Scylla A - Stefan de Hoogt
10120   11-10-2020 (zo)   14:00   VTV (N) 1 - DHC 1 Thijs van Veen - Ina Wiekart-Jager
10109  n.n.b.Tanaka 1 - Scylla 1 Tanaka - Pieter van der Hammen
10121  n.n.b.DHC 1 - Dozy Den Helder/Noor 1 Albert Rooijmans - Michel de Vries
10122  n.n.b.FysioScheepje/SKF 1 - AnytimeFitness/Westa 1 SKF - Leny Smalheer-Vroegindeweij
10123  n.n.b.Vriendenschaar 1 - Scylla 1 Vriendenschaar - n.n.b.
10124  n.n.b.VTV (N) 1 - Tanaka 1 Peter van Haaren - Mark Heezen
10125  n.n.b.Tanaka 1 - DHC 1 Tanaka - Christiaan Baks
10126  n.n.b.Scylla 1 - FysioScheepje/SKF 1 Scylla A - Peter van Haaren
10127  n.n.b.AnytimeFitness/Westa 1 - VTV (N) 1 Wido Engelen - Mark Heezen
10128  n.n.b.Dozy Den Helder/Noor 1 - Vriendenschaar 1 Dozy den Helder Noordkop - Stefan de Hoogt
10117  n.n.b.Tanaka 1 - Dozy Den Helder/Noor 1 Tanaka - Michel de Vries
10118  n.n.b.Vriendenschaar 1 - FysioScheepje/SKF 1 Vriendenschaar - Jacques Teunissen
10113  n.n.b.AnytimeFitness/Westa 1 - Tanaka 1 Jacques Teunissen - Michel de Vries
10114  n.n.b.DHC 1 - Vriendenschaar 1 Cor Smalheer - Leny Smalheer-Vroegindeweij
10115  n.n.b.Scylla 1 - VTV (N) 1 Scylla A - Ilse van den Berg
10116  n.n.b.Dozy Den Helder/Noor 1 - FysioScheepje/SKF 1 Dozy den Helder Noordkop - Ina Wiekart-Jager


HEREN EREDIVISIE
HEREN 1e DIVISIE GROEP A