Competitiepoule

Najaarscompetitie 2022

HEREN 1e DIVISIE GROEP A

Nr. Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechters
93022   10-09-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 3 - Tempo-Team 1 Vally Karagantcheff - geen
93003   17-09-2022 (za)   14:00   Wilvo/ttv Bergeijk 1 - Vriendenschaar 1 Karl Brentjes - geen
93001   17-09-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 1 - Scyedam 1 Cor Smalheer - geen
93002   17-09-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 3 - Scylla 1 Leny Smalheer-Vroegindeweij - geen
93005   24-09-2022 (za)   15:00   Scyedam 1 - Tempo-Team 3 Peter van Haaren - geen
93006   24-09-2022 (za)   15:00   Scylla 1 - Wilvo/ttv Bergeijk 1 Scylla B - geen
93004   24-09-2022 (za)   17:00   Vriendenschaar 1 - Tempo-Team 1 Stefan de Hoogt - geen
93008   01-10-2022 (za)   14:00   Wilvo/ttv Bergeijk 1 - Scyedam 1 Wido Engelen - geen
93009   01-10-2022 (za)   15:00   Scylla 1 - Vriendenschaar 1 Scylla B - geen
93007   01-10-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 1 - Tempo-Team 3 Ilse van den Berg - geen
93010   08-10-2022 (za)   14:00   Wilvo/ttv Bergeijk 1 - Tempo-Team 1 Wido Engelen - geen
93011   08-10-2022 (za)   15:00   Scyedam 1 - Scylla 1 Robert van den Einde - geen
93012   08-10-2022 (za)   17:00   Tempo-Team 3 - Vriendenschaar 1 Jan-Jaap Troost - geen
93013   15-10-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 1 - Scylla 1 Jacques Teunissen - geen
93015   15-10-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 3 - Wilvo/ttv Bergeijk 1 Judit Csontos - geen
93014   15-10-2022 (za)   17:00   Vriendenschaar 1 - Scyedam 1 Stefan Irsen - geen
93016   29-10-2022 (za)   15:00   Scyedam 1 - Tempo-Team 1 Thijs van Veen - geen
93017   29-10-2022 (za)   15:00   Scylla 1 - Tempo-Team 3 Scylla B - geen
93018   29-10-2022 (za)   17:00   Vriendenschaar 1 - Wilvo/ttv Bergeijk 1 Albert Rooijmans - geen
93021   05-11-2022 (za)   14:00   Wilvo/ttv Bergeijk 1 - Scylla 1 Ingrid van Oijen-Meulemans - geen
93019   05-11-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 1 - Vriendenschaar 1 Michel Ebben - geen
93020   05-11-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 3 - Scyedam 1 Jos van den Berg - geen
93030   12-11-2022 (za)   14:00   Wilvo/ttv Bergeijk 1 - Tempo-Team 3 Karl Brentjes - geen
93028   12-11-2022 (za)   15:00   Scylla 1 - Tempo-Team 1 Scylla B - geen
93029   12-11-2022 (za)   15:00   Scyedam 1 - Vriendenschaar 1 Jacek Offierski - geen
93023   19-11-2022 (za)   15:00   Scyedam 1 - Wilvo/ttv Bergeijk 1 Peter van Haaren - geen
93024   19-11-2022 (za)   17:00   Vriendenschaar 1 - Scylla 1 Michel de Vries - geen
93026   26-11-2022 (za)   15:00   Scylla 1 - Scyedam 1 Scylla B - geen
93025   26-11-2022 (za)   16:00   Tempo-Team 1 - Wilvo/ttv Bergeijk 1 Leny Smalheer-Vroegindeweij - geen
93027   26-11-2022 (za)   17:00   Vriendenschaar 1 - Tempo-Team 3 Ming Fai Chu - geen


BESLISSINGSWEDSTRIJDEN
Nr. Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechters
94401   03-12-2022 (za)   14:00   Scylla 1 - Tempo-Team 2 Christiaan Baks - Jacques Teunissen


DAMES EREDIVISIE
HEREN EREDIVISIE
HEREN 1e DIVISIE GROEP B