Competitiepoule

Najaarscompetitie 2020

HEREN 1e DIVISIE GROEP A

Nr. Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechters
11204   19-09-2020 (za)   14:00   De Toekomst 1 - Avanti 1 Hans Butzelaar - Robert van den Einde
11205   19-09-2020 (za)   14:00   Scyedam 1 - Hilversum 2 Peter van Haaren - Mark Heezen
11202   19-09-2020 (za)   15:00   TTV Maashorst 1 - AutoJ.deGooijer/SKF 1 Maashorst - Wido Engelen
11203   19-09-2020 (za)   16:00   SVE 1 - Scylla 1 Jos van den Berg - Ina Wiekart-Jager
11201   19-09-2020 (za)   17:00   Tempo-Team 2 - deBoer Taverzo 2 Cor Smalheer - Ingrid van Oijen-Meulemans
11206   26-09-2020 (za)   15:00   AutoJ.deGooijer/SKF 1 - Tempo-Team 2 Hans Butzelaar - Jan-Jaap Troost
11207   26-09-2020 (za)   15:00   Avanti 1 - deBoer Taverzo 2 Peter van Haaren - Wido Engelen
11208   26-09-2020 (za)   15:00   Scylla 1 - De Toekomst 1 Scylla B - Ina van Selling-Heideveld
11209   26-09-2020 (za)   17:00   Hilversum 2 - SVE 1 Hilversum B - Stefan de Hoogt
11212   03-10-2020 (za)   15:00   AutoJ.deGooijer/SKF 1 - Scylla 1 Ming Fai Chu - Robert van den Einde
11213   03-10-2020 (za)   15:00   deBoer Taverzo 2 - Scyedam 1 Taverzo B - Freddy van Oostenbrugge
11214   03-10-2020 (za)   15:00   Avanti 1 - Hilversum 2 Hans Butzelaar - Ina Wiekart-Jager
11215   03-10-2020 (za)   16:00   SVE 1 - TTV Maashorst 1 Thijs van Veen - Ingrid van Oijen-Meulemans
11211   03-10-2020 (za)   17:00   Tempo-Team 2 - De Toekomst 1 Christiaan Baks - Vally Karagantcheff
11216   10-10-2020 (za)   14:00   Scyedam 1 - Tempo-Team 2 Freddy van Oostenbrugge - Michel de Vries
11220   10-10-2020 (za)   15:00   TTV Maashorst 1 - Avanti 1 Maashorst - Pieter van der Hammen
11217   10-10-2020 (za)   16:00   SVE 1 - AutoJ.deGooijer/SKF 1 Hans Butzelaar - Cor Smalheer
11219   10-10-2020 (za)   17:00   Hilversum 2 - Scylla 1 Hilversum B - Robert van den Einde
11223  n.n.b.De Toekomst 1 - TTV Maashorst 1 Ilse van den Berg - Jacques Teunissen
11222  n.n.b.deBoer Taverzo 2 - SVE 1 Taverzo B - Ming Fai Chu
11224  n.n.b.Scylla 1 - Scyedam 1 Scylla B - Mark Heezen
11221  n.n.b.Tempo-Team 2 - Avanti 1 Thijs van Veen - Ingrid Jonk-IJsbrandij
11230  n.n.b.Scyedam 1 - SVE 1 Judit Csontos - Ina Wiekart-Jager
11226  n.n.b.TTV Maashorst 1 - Tempo-Team 2 Maashorst - Ilse van den Berg
11229  n.n.b.AutoJ.deGooijer/SKF 1 - Avanti 1 Cor Smalheer - Ingrid van Oijen-Meulemans
11227  n.n.b.Scylla 1 - deBoer Taverzo 2 Scylla B - Christiaan Baks
11228  n.n.b.Hilversum 2 - De Toekomst 1 Hilversum B - Jan-Jaap Troost
11233  n.n.b.De Toekomst 1 - Scyedam 1 Ingrid van Oijen-Meulemans - Thijs van Veen
11232  n.n.b.deBoer Taverzo 2 - AutoJ.deGooijer/SKF 1 Taverzo B - Jan-Jaap Troost
11235  n.n.b.TTV Maashorst 1 - Hilversum 2 Maashorst - Albert Rooijmans
11234  n.n.b.SVE 1 - Avanti 1 Robert van den Einde - Ingrid Jonk-IJsbrandij
11231  n.n.b.Tempo-Team 2 - Scylla 1 Hans Butzelaar - Pieter van der Hammen
11218  n.n.b.De Toekomst 1 - deBoer Taverzo 2 Jos van den Berg - Michel Ebben
11225  n.n.b.Hilversum 2 - AutoJ.deGooijer/SKF 1 Hilversum B - Leny Smalheer-Vroegindeweij
11210  n.n.b.Scyedam 1 - TTV Maashorst 1 Cor Smalheer - Leny Smalheer-Vroegindeweij
11237  n.n.b.deBoer Taverzo 2 - Hilversum 2 Taverzo B - Peter van Haaren
11238  n.n.b.AutoJ.deGooijer/SKF 1 - De Toekomst 1 SKF - Wido Engelen
11240  n.n.b.Avanti 1 - Scyedam 1 Ina Wiekart-Jager - Pieter van der Hammen
11239  n.n.b.Scylla 1 - TTV Maashorst 1 Scylla B - Michel Ebben
11236  n.n.b.Tempo-Team 2 - SVE 1 Albert Rooijmans - Stefan de Hoogt
11242  n.n.b.AutoJ.deGooijer/SKF 1 - Scyedam 1 SKF - Jacques Teunissen
11243  n.n.b.TTV Maashorst 1 - deBoer Taverzo 2 Maashorst - Karl Brentjes
11244  n.n.b.Avanti 1 - Scylla 1 Thijs van Veen - Ingrid Jonk-IJsbrandij
11245  n.n.b.SVE 1 - De Toekomst 1 Ingrid van Oijen-Meulemans - Cor Smalheer
11241  n.n.b.Hilversum 2 - Tempo-Team 2 Hilversum B - Vally Karagantcheff


DAMES EREDIVISIE
HEREN EREDIVISIE